Menü Bezárás

Vidék Bajnokság

2020. augusztus 7. és 9. között rendezték meg a Vidék Bajnokságot Fadd-Domborin. 318 futam, abból 177 döntő, 55 nevezett egyesület, 1343 nevezett versenyző. Az összesített éremtáblázaton a Békési Kajak-Kenu Club 13. helyezett lett, 4 arany-, 1 ezüst- és 6 bronzéremmel. Gratulálunk a versenyzők, és további sikeres felkészülést kívánunk a szezon további versenyeihez!

Péntek délután

K4 Női Serdülő U15-U16. 1000m A Döntő

Bíró Szabina, Pardi-Kis Éva, Szabó Boglárka és Nyeste Lilla: 3. hely

 

K1 Férfi Serdülő U16. 500m A Döntő

Mester Nándor Róbert: 6. hely

 

K4 Férfi Felnőtt 500m A Döntő

Bátori Gábor, Dobi István, Farkas Áron és Nyeste Márton: 7. hely

 

K2 Női Serdülő U16. 500m A Döntő

Pardi-Kis Éva és Szabó Boglárka: 6. hely

 

K2 Férfi U23 500m A Döntő

Farkas Áron és Nyeste Márton: 7. hely

 

K4 Férfi Ifjúsági U17-U18. 500m A Döntő

Szilágyi-Csuta Máté, D. Nagy Joel, Pardi-Kis László és Bohus Tamás: 1. hely

 

K2 Férfi Felnőtt 500 m A Döntő

Dobi István és Bátori Gábor: 11. hely

 

Szombat délután

K1 Férfi Serdülő U16. 1000m A Döntő

Mester Nándor Róbert: 8. hely

 

K2 Férfi U23 1000m A Döntő

Farkas Áron és Nyeste Márton: 3. hely

 

K4 Férfi Kölyök U13-U14 1000 m A Döntő

Tatár Péter, Mester Lóránd, Simon-Fiala Máté Tibor és Gyöngyi Vilmos: 3. hely

 

K4 Férfi felnőtt 1000m A Döntő

Bátori Gábor, Dobi István, Farkas Áron és Nyeste Márton: 8. hely

 

C2 Férfi Kölyök U13-U14 1000 m A Döntő

Dihen Milán és Kmotricza Igor: 5. hely

 

K4 Női Kölyök U13-U14 1000 m A Döntő

Kálmán Enikő Eszter, Pankotai Anna Gabriella, Somlyai Csenge és Szabó Luca: 1. hely

 

K4 Férfi Ifjúsági U17-U18. 1000m A Döntő

Szilágyi-Csuta Máté, D. Nagy Joel, Pardi-Kis László és Bohus Tamás: 1. hely

 

Vasárnap délelőtt

K1 Férfi Serdülő U16 2000 m Döntő I.

Mester Nándor Róbert: 7. hely

Szentpéteri Hunor: 25. hely

 

K2 Női Serdülő U16 2000 m Döntő I.

Pardi-Kis Éva és Szabó Boglárka: 6. hely

 

K4 Férfi Kölyök U13-U14. 2000m Döntő I.

Hajkó János, Márton Viktor, Gyöngyi Vilmos és Csek Balázs: 3. hely

 

K2 Férfi Kölyök U13. 2000m Döntő I.

Rajkó Nátán Frigyes és Hajdú Zétény: 5. hely

 

K1 Férfi Kölyök U14 2000 m Döntő II.

Simon-Fiala Máté Tibor: 10. hely

 

K1 Férfi Kölyök U13. 2000m Döntő I.

Tatár Péter: 13. hely

 

K1 Női Kölyök U14 2000 m Döntő I.

Somlyai Csenge: 11. hely

 

K1 Női Kölyök U13 2000 m Döntő I.

Kálmán Enikő Eszter: 8. hely

 

C1 Férfi Kölyök U13-U14. 2000m (Zebra szerint) Döntő I.

Kmotricza Igor: 2. hely

Dihen Milán: 3. hely

 

K2 Női Kölyök U14. 2000m Döntő I.

Bíró Szabina és Nyeste Lilla: 5. hely

 

K2 Női Kölyök U13. 2000m Döntő I.

Pankotai Anna Gabriella és Szabó Luca: 1. hely

 

MK2 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő I.

Bereczki Noel és Borbély Bence: 15. hely

 

MK1 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő I.

Balog Balázs: 8. hely

 

MK1 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő II.

Hidvégi Bálint Tibor: 24. hely

 

PC2 Férfi Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.

Kmotricza Zalán és Márton Milla: 13. hely

 

MC1 Férfi Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.

Balogh Koppány Menyhért: 7. hely

 

MK1 Női Gyermek U12 2000 m Döntő I.

Rácz Boglárka: 17. hely

 

MK1 Férfi Gyermek U10 2000 m Döntő I.

Tatár Máté: 3. hely

 

MK2 Női Gyermek U11 2000 m Döntő I.

Szűcs Fanni Szabina és Trubó Emma: 4. hely

 

Vasárnap délután

K1 Férfi Kölyök U14. 3X200m váltó Döntő II.

Márton Viktor, Csek Balázs és Simon-Fiala Máté Tibor: 5. hely

 

MK1 Vegyes Gyermek U12 4x200m Döntő I.

Tatár Máté, Rácz Boglárka, Trubó Emma és Balog Balázs: 6. hely